Hakkımızda

Bürsan HASÇELİK BÜRO MOBİLYALARI mağazamız 50 yıllık mazisi ve imalatımız ile yoluna devam etmektedir.1970 yılında ağaç doğrama ve mobilya imalatı olarak faaliyet gösteren ve bugüne kadar daima ilerlemeyi ve büyümeyi hedefleyen firmamız Malatya Ofis ve ev mobilyaları üretim ve satışında uzman kadrosu, modern hizmet anlayışı, yenilikçi atılımları ve uluslararası vizyonu ile, sektörünün iddialı ve önde gelen firması olan tanınmış bir marka olma yolunda hızla ilerlemiştir.

HASÇELİK Büro Mobilyaları Malatya Firmamız 1990 yılında mobilya, büro malzemeleri ile mutfak masa ve sandalye üretimi ve çelikle ahşabın buluştuğu tüm ürünleri kendi bünyesinde üreterek showroomlarında satışını başlatmıştır.

Malatya Büro Mobilyaları Kaliteden hiçbir zaman taviz vermeden, modern, fonksiyenel ve ekonomik uzun ömürlü kullanımlarıyla özenle seçilmiş birinci sınıf malzeme ve birçok modellerin üretimi yapılmaktadır. Biliyoruzki birikimlerimiz geleceğe yönelik bir yatırım ve alın terimiz paha biçilmez sermayemizdir.

HASÇELİK BÜRO MOBİLYA ve BÜRSAN markaları altında üst yönetimin tecrübesi, genç ve dinamik kadrosu, etkili ve modern hizmet anlayışı, teknolojik gelişmeleri yakından takibi ile kendini sürekli iyileştirmeyi, ürün geliştirmeyi ve pazarlama konularında kendisini daima yenilemeyi ilke edinmiştir.

Ahşaba yeni bir hayat verdiğimiz, modern, özgün, kaliteli ve sağlam ürünlerimizi sizlere ulaştırabilmenin haklı sevinci içerisindeyiz. Çalışma ortamlarınızı değerli kılabilmek, daha rahat ve şık bir ortamda çalışmanızı sağlayabilmek adına 2500 m2’ lik alanda son teknoloji makinaları kullanarak ürünlerimizi üretmekteyiz.

5000 m2 showroom satış mağazası ile ve 2500 m2 fabrikası ile her geçen gün büyüyerek faaliyetlerine devam eden HASÇELİK Büro Mobilyaları, Katalog ürünleri ve büro mobilyalarının yanı sıra özel projelerde de faaliyet göstererek kalitesiyle farkındalık oluşturmustur; sektörünün başarılı temsilcilerinden olduğunu yurtdışına yaptığı ihracatlarla ve yurt içi satışlarındaki dengeli tavrı ile tüm Türkiyeye kanıtlamıştır..


1970 - 2024 Tüm Hakları Saklıdır. Malatya Ofis ve Büro Mobilyaları
Sitemizdeki yazı, resim, ürün ve tüm kaynakların
izinsiz kullanımı kesinlikle yasaktır.
Kullananlar hakkında suç duyurusunda bulunulacaktır.
ByTeknoloji